Novinky

To: Kapitola 2 sa predstavuje prvým trailerom

Klaun Pennywise sa vracia v plnej sile v prvom traileri na pokračovanie úspešného hororu To z roku 2017. Podľa všetkého sa môžeme tešiť na návrat do skvelej atmosféry malomestského prostredia. Tentoraz sú však naši hlavní hrdinovia dospelí ľudia, ktorí sa po 27 rokoch vracajú naspäť do Derry, aby sa raz a navždy vysporiadali s traumatickou minulosťou.

Trailer nás neobvykle namotá ucelenou scénou medzi dospelou Beverly (Jessica Chastain) a starou ženou. Tá sa podľa fotografií, ktoré Beverly objaví na jej obývacej stene, zdá byť dcérou vražedného prízraku v kostýme klauna. Nad obsahom nasledovného šokujúceho útoku zatiaľ môžeme len bádať. Čo nasleduje je najmä odhalenie hviezdneho obsadenia a naladenie tiesnivej nálady za zvukov Pennywisevho smiechu. Ochutnávka neodhaľuje príliš veľa a vďaka pár vhodným obrázkom by mala divákovi bohato stačiť pred samotným filmom. Podľa traileru môžeme očakávať, že kvalita pokračovania bude pravdepodobne rovnako vysoká ako tomu bolo v prvom prípade.

V hlavných úlohách sa predstavia napríklad James McAvoy ako Bill Denbrough, spomínaná Jessica Chastain sa zhostí role Beverly Marshovej a Bill Hader prepožičia svoju tvár Richiemu Tozerovi. Pochopiteľne, Bill Skarsgård sa opäť predstaví ako tancujúci klaun Pennywise.

Premiéra filmu To: Kapitola 2 je stanovená na 6. september tohto roku.   

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *